Hotel-Jardin Bella Oaxaca
Det komfortable Hotel-Jardin Bella Oaxaca er 10 minutters gang fra Benito Juarez Monument i Oaxaca.
Hotellet ligger 15 minutters kørsel fra El Mirador. Der er Terminal de Auto Choferes Del Sur busstoppested inden for 650 meter fra hotellet.
Du vil finde Las Guacamayas og Resturante Crayola som tilbyder måltider i nærheden.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Hotel-Jardin Bella Oaxaca?
Oaxaca lufthavn og det Hotel-Jardin Bella Oaxaca er adskilt af 20 km afstand. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Hotel-Jardin Bella Oaxaca?
Et Hotel-Jardin Bella Oaxaca giver en gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i Hotel-Jardin Bella Oaxaca?
Kunder skal tjekke ud fra Hotel-Jardin Bella Oaxaca ved 11:00. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Hotel-Jardin Bella Oaxaca?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Hotel-Jardin Bella Oaxaca